24-pay-mark Created with Sketch.

Ей, ти, привіт

від 150 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Ей, ти, привіт?

  1. Про найчистіше і прекрасне перше кохання
  2. Ромео і Джульєтта без трагічної розв'язки
  3. Хороший привід повернутися в юність

Не пропустіть: у виконанні артистів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - лірична історія «Ей, ти, привіт».

«Ей, ти, привіт» - чергова постановка театру, залишає яскравий слід в серцях глядачів. Вона жваво і щиро розповідає про зародження перших сильних почуттів між юнаком і дівчиною. Героям належить разом відкривати великий і красивий світ, знаходячи своє місце в ньому.

В основі вистави - однойменна п'єса Геннадія Мамліна, писав для молодіжних театрів - про підлітків і для них. Драматург був затребуваний не тільки у себе на батьківщині, але і за кордоном. «Гей, ти, здрастуй» кому-то може здатися сучасним прочитанням «Ромео і Джульєтти», тільки без сумного фіналу. В цілому, постановка не дає остаточних висновків, що дозволяє глядачеві самому домислити цю історію.

У центрі оповідання - наївна дівчина Машка і хлопець Валерка, які за півтори години проходять самі суперечливі етапи відносин: сварки, бійки і - впевнено приходять до любові.

Ця історія буде багато в чому повчальною для сучасних молодих людей, які опинилися в полоні соцмереж і гаджетів, в світі, де повага і захопленість вимірюються «лайками», а прояв живих людських почуттів - чужі і незрозумілі.

  • Режисер - Кирило Кашликов.
  • Ролі виконують Катерина Старюченко і Олександр Крючков.

Вікові обмеження - 12+

Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються

Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років виключно на дитячі денні вистави.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 14 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Театральна). якщо тривога не тривала то після її закінчення вистава почнеться через хвилин 20. Якщо тривога посеред події - показ зупиняється, працівники театру виводять глядачів із будівлі театру - поруч з театром розташована станція метро "Театральна", якщо тривога нетривала (до 40 хвилин) показ може бути продовжений після закінчення тривоги.

Актори

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ісус Христос - суперзірка 02 березня 16:00, сб Ісус Христос - суперзірка Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 300 ₴ Ісус Христос - суперзірка Вже не хочу 02 березня Ісус Христос - суперзірка Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати