24-pay-mark Created with Sketch.

Ей, ти, привіт

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Ей, ти, привіт?

1. Про найчистішою і прекрасної перше кохання
2. Ромео і Джульєтта без трагічної розв'язки
3. Хороший привід повернутися в юність

Не пропустіть: у виконанні артистів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки - лірична історія «Ей, ти, привіт».

«Ей, ти, привіт» - чергова постановка театру, залишає яскравий слід в серцях глядачів. Вона жваво і щиро розповідає про зародження перших сильних почуттів між юнаком і дівчиною. Героям належить разом відкривати великий і красивий світ, знаходячи своє місце в ньому.

В основі вистави - однойменна п'єса Геннадія Мамліна, писав для молодіжних театрів - про підлітків і для них. Драматург був затребуваний не тільки у себе на батьківщині, але і за кордоном. «Гей, ти, здрастуй» кому-то може здатися сучасним прочитанням «Ромео і Джульєтти», тільки без сумного фіналу. В цілому, постановка не дає остаточних висновків, що дозволяє глядачеві самому домислити цю історію.

У центрі оповідання - наївна дівчина Машка і хлопець Валерка, які за півтори години проходять самі суперечливі етапи відносин: сварки, бійки і - впевнено приходять до любові.

Ця історія буде багато в чому повчальною для сучасних молодих людей, які опинилися в полоні соцмереж і гаджетів, в світі, де повага і захопленість вимірюються «лайками», а прояв живих людських почуттів - чужі і незрозумілі.

Режисер - Кирило Кашликов.
Ролі виконують Катерина Старюченко і Олександр Крючков.

Вистава без антракту, триває 1 годину 20 хвилин.

Вікові обмеження - 12+

Глядачі молодше вказаного віку, на заходи не допускаються

Вхід в зал для глядачів після початку заходу заборонений.

Актори