Шоу пісочної анімації. Етюди новорічних казок і веселого Різдва

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Вперше в Україні пісочна анімація з арт-театром"Три сестри",це справжня терапія душі. Для кожного члена родини сюжет, який розкривається через пісочні образи на екрані в поєднанні з чарівною музикою та витонченою хореогафією стане справжім дивом і занурить в світ дивовижної казки. Це шоу має магічний вплив на розвиток фантазіїї і глибокого мислення кожного з нас.

Запрошуємо відвідати дивовижне новорічне пісочне шоу -виставу, яка всім припаде до душі: і дорослим і дітям. Чудовий сюжет «Таємниця Снігової королеви» за мотивами казки Г.Х. Андерсена, це прекрасна історія про добре серце, розтопивше лід заледенілих сердець, яка просто не може залишити байдужим нікого з глядачів.

Поєднання неймовірно гарної музики, чарівних образів на екрані, які створюються на ваших очах талановитим художником і доповнюються витонченою хореографією дітей і казковим голосом провідної занурює в справжню магію новорічних чудес.Сюжет казки відомий всім з дитинства: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинка. Але вірна й віддана сестра хлопчика - Герда, подолавши всі труднощі і злигодні, за допомогою своєї любові змогла розтопити його. По дорозі відчайдушної дівчинки зустрічаються безліч персонажів з різних інших казок Лускунчик, Попелюшка, Три горішки для Попелюшки, Дівчинка з сірниками, які допоможуть розтопити холодне серце Снігової Королеви, «... розтопиться холодні серця і розіллється світло любові всюди».

Наш спектакль підходить для дітей всіх вікових категорій і тих дітей, які вже давно стали Дорослими. Друга частина-фольклорна, про наших традиціях веселого святкування Рождеста з піснями, колядками та щедрівками. Перенесемося в містичну Диканьку за чудесами, які там відбувалися в Ніч перед Різдвом.

Перелік подій