24-pay-mark Created with Sketch.

Fairmont Classic — Сhristmas

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

У перші дні нового року святковий настрій ще в самому розпалі! Запрошуємо продовжувати святкування та насолоджуватися дивовижною музикою на концерті Fairmont Classic — Christmas. У програмі концерту зібрані зразки класичної музики, що з року в рік супроводжують зимові свята та створюють особливу казкову атмосферу.

Час зимових свят — особлива й дивовижна пора, на яку усі з нетерпінням чекають. Цей період року сповнений приємними ритуалами: переглядом тематичних фільмів, вибором подарунків для найближчих людей, прикрашанням оселі. Усе це створює навкруги відчуття справжнього свята та пробуджує віру в дива не лише у дітей, а й у дорослих людей найсерйозніших професій. Зимові свята заряджають нас силою на весь наступний рік, а також служать невичерпним джерелом натхнення.

Тема Різдва та Нового Року неодноразово ставала центральною у музичних творах композиторів різних епох. Кожен митець прагнув зобразити та підкреслити ту унікальну чарівну атмосферу, що витає навкруги у цей час. Саме з таких творів і зібрана програма концерту Fairmont Classic — Christmas. Ви почуєте вибрані номери з балету «Лускунчик» Петра Чайковського, концерт «Зима» з циклу «Пори року» Антоніо Вівальді, «Різдвяний» concerto grosso Арканджело Кореллі та інші твори, що несуть в собі частинку новорічної радості та святкової магії.

Цього вечора на сцені для вас гратиме Kyiv Mozart Orchestra — оркестр віртуозів, в якому зібрано найкращих музикантів країни.

У програмі концерту:

  • Петро Чайковський (1840 - 1893) — вибрані номери з балету «Лускунчик» та Valse (ІІ частина);
  • Арканджело Кореллі (1653 - 1713) — Concerto Grosso №8 «Різдвяний»;
  • Антоніо Вівальді (1678 - 1741) — Концерт «Зима» з циклу «Пори року»;
  • Вольфганг Амадей Моцарт (1756 - 1791) — Дивертисмент Ре мажор (ІІ та ІІІ частини);
  • Луїджі Боккеріні (1743 - 1805) — «Фанданго» Ре мажор;
  • Йоганн Штраус (1825 - 1899) — вальси «Блакитний Дунай» та «Віденська кров».

Почнімо новий рік разом! Щиро, Marco Concert.

Перелік подій