24-pay-mark Created with Sketch.

Fairmont Classic — Mozart & Haydn

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Запрошуємо на концерт класичної музики у виконанні Kyiv Mozart Orchestra. Ви почуєте відомі твори видатних віденських класиків, а також музику геніїв XX століття та нашого часу. Солісткою буде неймовірна талановита українська скрипалька Діана Тищенко.

Програма концерту Mozart & Haydn від Kyiv Mozart Orchestra являє собою дивовижне поєднання музики різних епох. Ви почуєте Дивертисмент №1 Ре мажор для струнного оркестру Вольфганга Амадея Моцарта, а також один з найвідоміших його творів — «Маленьку нічну серенаду». Доповнить класицистичний блок програми Концерт для скрипки з оркестром Соль мажор Йозефа Гайдна.

Окрім того, у концерті будуть представлені дві композиції Альфреда Шнітке — видатного музичного авангардиста та майстра полістилістики. Його твір «A Paganini», що присвячено видатному італійському скрипалю-віртуозу Нікколо Паганіні, вражає своєю глибиною та загадковістю: у ньому композитор неодноразово цитує італійського генія, використовує анаграму його прізвища, а у арпеджіо струнних навіть завуальовує дату народження Паганіні. Ще один твір Шнітке, що прозвучить на концерті — це «Сюїта у старовинному стилі». У сюїті зібрані різноманітні фрагменти з кіномузики композитора, якеі він майстерно переосмислив та оркестрував у дусі минувших епох.

Особливою композицією, що за настроєм та загальним сенсом відтінятиме всю програму, стане твір естонського композитора Арво Пярта «Fratres». Він є яскравим прикладом авторського стилю Пярта та створеного ним методу композиції — tintinnnabuli.

Головною зіркою та солісткою концерту виступить талановита скрипалька Діана Тищенко. Вона є лауреаткою численних престижних конкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс Баварського радіо АРД, де Діана отримала нагороду за краще виконання сучасного твору і спеціальний приз від Мюнхенського камерного оркестру; Конкурсі імені Фелікса Мендельсона-Бартольді в Берліні, де також вона була відзначена за кращу інтерпретацію сучасного твору. Як солістка Діана Тищенко Як солістка виступала із Гамбурзьким симфонічним оркестром, Мюнхенським камерним оркестром, Філармонічним оркестром Баден-Бадена та багатьма іншими. Не пропустіть можливіть почути цю неймовірну виконавицю в Києві!

Вже чекаємо зустрічі! Щиро, Marco Concert.

Перелік подій