24-pay-mark Created with Sketch.

Fairmont Classic - Вівальді та П'яццолла

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Концерт відбудеться у форматі COVID-Free.
Будь ласка, ознайомтесь із правилами відвідування.


5 грудня у Києві відбудеться вечір класичної музики у виконанні Kiev Mozart Orchestra. У програмі вечора: цикл скрипкових концертів «Пори року» венеціанського композитора-віртуоза Антоніо Вівальді, а також цикл композицій аргентинського композитора Астора П'яццоли «Пори року у Буенос-Айресі».


Навколишній світ очима двох геніїв виникає таким різним, але однаково змушує захоплюватися повнотою життя, віртуозно відбитого музикою. Образне наповнення, ідеї та надзвичайний характер музики видатного італійського композитора 18 століття Антоніо Вівальді та бандонеоніста другої половини двадцятого століття Астора П'яццоли надзвичайно близькі.


Антоніо Вівальді – геній інструментального концерту, чиї «Пори року» по праву вважаються одним із вершинних здобутків не лише епохи музичного бароко, а й усієї історії мистецтва. «Пори року» Антоніо Вівальді - філософський роздум про кругообіг життя та зразок композиторської майстерності, ілюстрований музичними замальовками «календар» та «оглядова екскурсія» чотирма регіонами Італії.


Астор Пьяццолла - аргентинський музикант і композитор другої половини ХХ століття, чиї твори значно збагатили жанр танго, представивши їх у сучасному ключі, який увібрав елементи джазу та класичної музики; родоначальник стилю, який отримав назву танго Нуево (ісп. tango nuevo). Також відомий як майстер гри на бандонеоні. На батьківщині в Аргентині він відомий як "El Gran Ástor" або "Великий Астор".


«Пори року» П'яццоли – це не «пори року» у класичному розумінні (як зміна сезонів). У назві автор зазначає, що йдеться про різні періоди життя мешканця околиці столиці Буенос-Айреса. «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццоли - це чотири великі танго або лірична сюїта про почуття та долі маленької людини у великому місті.

Перелік подій