Про події
1. З початку століття все більшої популярності набувають рімейки. Знімаються фільми від "Згадати все" до "Карнавальної ночі". Театри повертаються до п'єс минулих років. Старі пісні про головне пережили кілька сезонів. Тенденція, однак
2. Філатов читає твір як автор, Сичкин же розігрує в особах.
Що гірше, що краще-сказати важко, але як каже відомий слоган- відчуйте різницю.
3. Свого часу в Києві на розі Великої Житомирської та Кудрявській був кафе театр одного актора. Порожніх столиків не було ніколи.
Цей жанр як затребуваний, так і не набув значного поширення. А ексклюзив завжди в пошані.
Не знаю, чи варто говорити, про що п'єса - мені здається, про її зміст знають абсолютно все. У двох словах: це віршована казка по типу "Конька-Горбунка"; головний герой Федот виконує хитромудрі завдання самодура-царя. Тільки на відміну від казки Єршова, в "Федота-стрільця" гумор просто зашкалює. І найцікавіше, що жарти "вистрілюють" багаторазово, навіть якщо ви читаєте п'єсу в десятий раз, все одно неможливо втриматися від сміху.
Коли в 1989 році в квітневому номері журналу "Юність" вперше був опублікований філатівський "стрілець", то кілька років після цієї публікації в країні був "Стрельцова" бум, в театрах і навіть школах ставили вистави за "оповідь ...", автора на всіх зустрічах із глядачами просили прочитати хоча б
"Уривок про Федота", а текст розтягнули на цитати.
Можна тільки позаздрити тим, хто почує цю казку в перший раз.
Якщо ви з якоїсь причини не дивилися спектскль "Про Федота-стрільця, удалого молодца", боже мій! Так ви нічого не знаєте про життя! Терміново дивитися)
Адже склад Філатова хлескій едкй і смішний.
Вранці мажу бутерброд, відразу думка: а як народ? І ікра не лізе в горло, і компот не ллється в рот (Ніяких Асоціації?)))
Мені здається, цей твір було, є і буде актуальним ще довго, якщо не побоятися і сказати, що завжди.
Тепер про саму постановку.
Філатов- на відміну від Січкіна, автор, і стрілець в його виконанні був задуманий швидше як візуальна презентація книги, ніж як спектакль.
.. Сичкин професійний артист естради ,, і напевно едінствний сольний виконавець в Україні. (І справді, кроліікі працюють дуетом,
, Дизеля натовпом і .. т ... д ..))
Адже власне навіщо люди ходять на вистави? Як нам кажется-- це проявлені еіоціі, создніе образу, зачаровує лицедійство,
в кінці кінців!
Як то Марк Твен сказав: "Є хороші актори, є дуже хороші актори, є геніальні актори, а є
Сара Бернар.
У нашому випадку ми багато могли б розповідати про актора, але це як якщо повірити на слово ведучим "орла і решки" про смакові якості чергового екзотичного блюда. Все одно не попобовав власного мненіяня не складе.
Так само як і не опишеш словами то що можна і напевно потрібно! тільки побачити.
Тому приходьте, споживайте, складайте власну думку про новинку сезону, діліться своєю думкою з друзями. Ласкаво просимо і всього вам доброго!
Перелік подій