Фестиваль «Самых Одесских спектаклей»

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Фестиваль «Самых Одесских спектаклей»

У далекому 2008 році, в головах справжніх одеситів з'явилася ідея створення спектаклю за Одесу, саме ЗА Одесу. Так говорили одесити 20-го століття і так далі говорять ті, хто «в темі», і з'явився спектакль «Бички в томаті», не просто спектакль, а МУЗИЧНИЙ спектакль Дежавю, формат який до цього не використовувався ні в одному театрі.

З тих пір пройшло 10 років, і в Одесі були поставлені різні спектаклі, кожен спектакль має своє режисерське бачення, свій кістяк акторів, і ось ми вирішили щороку демонструвати на великій сцені, в розпал літніх канікул, на сцені Кондиціонованого залу Російського драматичного театру - кращі спектаклі, перевірені роками.

На ПЕРШОМУ фестивалі «Самых Одесских спектаклей» ми покажемо Вам Легендарні «Бички в томаті»! 10 років на сцені, 10 років Аншлагів!

Вистава «Одеса біля океану» з легендарним джентльменом Олегом Школьником в головній ролі.

Вистава, що збирає вже 5 років аншлаги по всій Україні і на сцені «Театру На Ніжинській» - «7:40 або погуляємо по-одеськи» в головних ролях Тітка Сіма і Яша (Ірина Токарчук і Яків Гопп)

А також покажемо комедію-ураган від Олега Філімонова - «Ураган на ім'я Одеса», за участю Юлії Скарги, спектакль який ось уже 6 років збирає аншлаги на сцені Українського театру!

Організатори фестивалю висловлюють особливу подяку директору Російського театру Олені Шрамко і всьому колективу театру за всіляку підтримку в підготовці та проведенні фестивалю.

Перелік подій