24-pay-mark Created with Sketch.

ФЕСТИВАЛЬ СУТУЛА СОБАКА ДЖЕКИ ЧАН. Театр Воробушек

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Воробушки, воробчині, горобчики і горобчінки! У нас для вас новина: ми запускаємо спеціальні абонементи на фестиваль з вашими абсурдними улюбленцями. Круто, здорово, кльово, ульот. Ну, типу, воробушки, ульот ... ну ви зрозуміли!

8 лютого Інародний театр абсурду Воробушек представить третій Фестиваль Абсурду «Сутула собака Джекі Чан».

Ми зіграємо 5 своїх вистав у один день!

Що таке Воробушек? Це Інародний театр абсурду 7-річної витримки, який не побажав зупинитися рекордсмен України за кількістю вистав, зіграних в один день; учасник Ліги Сміху. Уявіть, що манка потрапила в бензобак. Або як ви їсте мед з банки виделкою. Приблизно так діє на свідомість Воробушек.

Що таке фестиваль абсурду Сутула собака Джекі Чан? Це коли місто на один день перетворюється на іншу планету. Це ідеальний фестиваль, щоб зануритися в простір Інародного театру абсурду Воробушек з головою. Це єдиний фестиваль абсурду в країні. Це момент, який вам захочеться згадати мінімум три рази: коли вам буде самотньо; коли вам не буде чим похвалитися перед друзями; коли на вас нападе зграя китів і котів. Якщо серйозно, то не вийде, адже як можна писати серйозне опис фестивалю, мета якого змусити всіх сміятися, дивуватися і радіти протягом усього дня. Починаючи з 7 ранку, ми покажемо п'ять своїх авторських вистав. Чи не розчаруємо, в минулому році було шикарно. А в позаминулому - що й казати!

Це вже третій фестиваль. Як було на попередніх? Знайди тих, хто приходив, і запитай у них - знайти їх буде нескладно - адже було шість аншлагів.

Ясно? Не до кінця? Тоді смакуй деталі далі!

7:00 Ранковий легкий детективчик «Сутреца»

10:00 Космічна вистава "Пил шарами"

13:00 Неймовірне «Шоу імені Енді Кауфмана».

16:00 Довга імпровізація Воробушка

19:00 Світ очима Воробушка

Цією виставою ми закриємо фестиваль абсурду «Сутула собака Джекі Чан». А закривати ми вміємо. Буде міць!

Перелік подій