24-pay-mark Created with Sketch.

Фестиваль музики Моцарта

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

24 лютого в КВЦ «Парковий» пройде фестиваль музики Моцарта.

Його головними зірками стануть: прима Віденської опери Мікаела Селінгер і лауреат міжнародних премій, призер конкурсу Артура Рубінштейна - піаніст Антоній Баришевський. У фестивалі візьмуть участь солісти оркестру «Віртуози Києва», номінанти премії «Classical Music Awards 2018» Тарас Яропуд, Юрій Погорецький, Ірина Стародуб.

Моцарт - геній поза часом і простором. Щоб підкреслити актуальність його музики, організатори проведуть фестиваль в КВЦ «Парковий». Місце вибрали через унікальну акустику залу, а також футуристичну архітектуру, не схожу на академічні майданчики. Фестиваль обіцяє представити новий погляд на класику і дати кожному відвідувачу шанс відкрити для себе «свого» Моцарта.

Ми хочемо показати Києву різного Моцарта.

Програма покликана розкрити всю багатогранність музики Моцарта. Серед заявлених творів прозвучать: сонати для фортепіано в 4 руки, унікальний концерт для альта і скрипки, симфонії за участю арфи і духових інструментів, дуети для голосу і рояля, кларнетового квінтету, соната для скрипки і фортепіано, флейтовий квартет і багато інших твори.

Кульмінацією фестивалю стануть знамениті оперні арії у виконанні Мікаели Селінгер.

Перелік подій