фіалка Монмартру

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

І. Кальман «Фіалка Монмартру».

За витонченим романтичною назвою оперети ховається історія богемного життя з її невід'ємними елементами - любовним трикутником, грошима і авантюрними пригодами.

В основі сюжету - реалії життя відомих художників: поета Анрі Мюрже, художника Рауля Делакруа і композитора Флорімон Ерве. Доля не щадить героїв, але вони не впадають у відчай і вірять, що їх чекає щасливе майбутнє, варто тільки Анрі і Марселю написати тріумфальну оперету «Карамболина», а Раулю - чудовий портрет своєї коханої Нінон.

В опереті, написаної Марселем і Анрі, Нінон готує головну роль, але раптово заради забезпеченого майбутнього вона зриває прем'єру і тікає зі своїм вельми заможним покровителем. Замість неї на сцену виходить Віолетта - гарна, добра і щира дівчина, яка продає фіалки в Парижі на Монмартрі ...

Вистава «Фіалка Монмартру» від Національної оперети зачепить реалістичним чуттєвим сюжетом, порадує яскравістю оригінальних костюмів персонажів і складних декорацій, вразить чарующи вокалом і вишуканою хореографією, поліпшить настрій і залишить незабутні приємні враження.

Перелік подій