Фіксі Канікули на морі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу Фіксі Канікули на морі?

1. Хітовий ліцензійний спектакль від творців мультсеріалу!
2. Хто не мріяв хоча б раз побувати в світі Фіксиків, пограти, потанцювати і заспівати улюблені фіксипелкі.
3. Отримати неймовірну кількість позитивних емоцій і повеселитися з улюбленими героями!

Фіксі Шоу "Фіксі Канікули на морі". Нова програма!

Найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксикі, популярні в більш ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ пригод!

Суперпопулярне інтерактивне шоу російською мовою!

На цей раз вас чекають нові цікаві пригоди разом з улюбленими героями Сімка, Нулик і, звичайно ж, з Генієм Євгеновичем Чудаковим.

Що ви знаєте про Фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чи знаєте ви, що Фіксикі люблять грати, танцювати, співати пісні і веселитися?

Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім'ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими Фіксиками! Сімка з Нуликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними ...

Наші герої із задоволенням грають з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксіпелкі. Але раптово ... у всіх приладах, по черзі, пропадає енергія ... і, здається, веселощів більше не бувати ...

Дізнатися, як Сімка з нулики впораються з задачкою, пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій ви зможете на «Фіксі-ШОУ»!

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість - 45 хвилин.

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Перелік подій