Фікси ШОУ. Як ДімДімич став Фіксиком

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на фікси Шоу?

1. Хітова ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!
2. Хто не мріяв хоча б раз побувати в світі Фіксиків, перетворитися в маленьких чоловічків і подивитися на всі прилади зсередини?
3. Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям.

Найбільш рейтингові мультяшні герої Фіксики, популярні в більш ніж 90 країнах світу, знову запрошують всіх поринути в світ технічних пригод!

Мрія ДімДімича і всіх глядачів, нарешті, здійснилася! Сімка з Нуликом зменшили всіх глядачів і запросили їх в свій світ! Веселі загадки, запальні фіксипелкі, танці та жарти.

Але і в світі Фіксиків є зло ... Наприклад - комп'ютерний Вірус Черв'як Другий. Він всіляко заважає нашим героям веселитися з глядачами і навіть задумує підступний план ... Але Фіксики не здаються! І завжди перемагають зло! Приходьте дізнатися про всі пригоди ДімДімича в світі Фіксиків на нашому «Фікси ШОУ!».

Пізнавальний сюжет легко запам'ятається дітям, а герої з голосами і особами мультперсонажей не тільки перенесуть дітей в улюблений мультфільм, але і зможуть переконати навіть батьків, що все по-справжньому.

Програма показується російською мовою і розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років. Тривалість - 1 година. Малюкам до 4 років вхід безкоштовний (в супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).

Перелік подій