Новорічне фікс ШОУ. Дід Мороз існує!

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Новорічне фіксі ШОУ. Дід Мороз існує! ?

1. Хто не знає Фіксіків? Фіксіків знають ВСІ! Найбільш рейтингові мультяшні герої, популярні в Україні і в більш ніж 90 країнах світу.
2. Абсолютно НОВЕ Новорічне ліцензійне шоу за мотивами серіалу «Фіксікі». Інтерактив без кордонів!
3. Разом з улюбленими героями мультсеріалу "Фіксікі" ми будемо грати, веселитися і зустрічати Новий рік з Дідами морозами з різних країн світу! Ось це буде Новий рік! Такого ще не було!

Вражаюча новорічна ПРЕМ'ЄРА за участю Фіксіків і цілої компанії новорічних чарівників з різних країн.

Ваші діти вірять у Діда Мороза? Професор Чудаков і Фіксікі доведуть вам, що він існує! І навіть не один!

Телепортація на ваших очах! Новий винахід невгамовного Генія Євгеновича дозволяє приманити будь-який об'єкт з будь-якої точки земної кулі.

Вперше випробувати прилад Диваків запрошує Симку і Нуликів. Разом вони намагаються телепортувати самого Діда Мороза - адже як без нього в найчарівніше свято року? Але помилка приладу і перешкода від адміністратора Уми Палатівни Занозіної призводить до найнесподіваніших наслідків: відразу три Діда Мороза з різних континентів виявляться на одній сцені!

Дід Мороз існує! "- це іскрометна сімейна комедія, де кожен глядач стане учасником неймовірних пригод! Подаруйте дитині незабутні емоції ожилого мультфільму! Кожне фікс ШОУ - це зустріч з улюбленими героями, точно такими, як на екрані.

А Новорічне Шоу - це ще й:

• нові музичні ігри для всього залу - веселощі долетять до найостанніших рядів;

• новорічні хіти та улюблені фіксіпелкі, які можна співати всім разом;

• яскравий, добрий і дуже смішний сюжет, зрозумілий дітям!

Новорічна музична комедія в бездоганному виконанні. Святковий настрій, море дитячого захоплення і емоцій, від якого обов'язково зарядяться і батьки!

Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму «Фіксікі». Остерігайтеся неліцензійних підробок!

Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого). Тривалість вистави - 55 хвилин.

Зустрінемося на Новорічному "Фіксі Шоу"!

ТМ «Best4Kids WORLD» - це понад 800 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі дитячі Шоу в Україні та країнах Європи.

Подаруйте дітям радість! Приходьте на Прем'єру дивовижного Новорічного «фікс Шоу - 2020»!

Перелік подій