24-pay-mark Created with Sketch.

Новорічне Фікси Шоу 2019. Фіксики грають у цирк

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Фікси Шоу 2019?

1. Фіксики – найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні і в більше ніж 90 країнах світу. Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму.
2. Спілкування Фіксиків із залом починається з перших хвилин новорічного Шоу. Інтерактив без меж!
3. Діти щасливі взяти участь у розвитку сюжету, підказувати героям, бути в одній команді з улюбленими Фіксиками. А завдяки новим фантастичним декораціям з екраном на всю ширину сцени і тонкому гумору мами і тата теж втягуються у гру!

Новорічне Шоу № 1 в Україні. Таких Фіксиків ви ще не бачили!

Реальність чи віртуальний світ? Фіксики знають, що важливіше! Актуальні теми і хвилююча атмосфера циркової вистави у новому новорічному інтерактивному шоу «Фіксики грають у цирк»!

Вся вистава – це безперервна гра глядачів з Сімкою, Фаєром та Ноликом, які дуже схожі на екранних. А також трюки і фокуси, перетворення і навіть дресирований пилосос! Гра з друзями цікавіше комп'ютерної!

У Новому 2019 році Сімка, Нолик, Фаєр і ДімДімич запрошують глядачів у цирк. Виявляється, Фіксики можуть бути акробатами і навіть клоунами. Весь зал радіє їх виступу! Тільки невгамовний ДімДімич виявляється таким неслухняним. Через його неуважність діти та герої потрапляють у віртуальний полон до лиходія Гіпнозіо фон Глюка! ДімДімичу доведеться зрозуміти, що реальність цікавіша віртуальної гри: адже щоб перемогти справжнього супротивника, треба не просто натискати на кнопки, а й багато чого вміти, бути розумним і сміливим.

Фіксики – найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні і в більше ніж 90 країнах світу. Це єдине в Україні ліцензійне Шоу від творців мультфільму.

Спілкування Фіксиків із залом починається з перших хвилин новорічного Шоу. До речі, голоси Фіксиків справжні – вони говорять на сцені так само, як і в мультфільмі. Діти щасливі взяти участь у розвитку сюжету, підказувати героям, бути в одній команді з улюбленими Фіксиками. А завдяки новим фантастичним декораціям з екраном на всю ширину сцени і тонкому гумору мами і тата теж втягуються у гру! Маленькі глядачі захопляться зрозумілим сюжетом та іграми, що виходять за рамки сцени, заспівають фіксиспіванки, потанцюють всі разом і побачать на прикладі, що будь-якій грі, навіть найцікавішій, рано чи пізно треба сказати «Стоп!»

А вам цікаво, на кого фокусник ДімДімич перетворить Нолика, як на сцені з'явиться справжній Дід Мороз? Тоді зустрінемося на арені новорічного Фікси цирку!

Програма розрахована для дітей від 3-х до 10-ти років.
Тривалість – 1 година.
Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

ТМ «Best4Kids UA» – це понад 700 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Подаруйте дітям радість! Приходьте на прем'єру захоплюючого Новорічного «Фікси Шоу – 2019»!

P.S. Здивуйте дитину! Замовте для неї Новорічний Фікси Подарунок – справжній СуперПомогатор! І нехай дитина візьме частинку веселого Новорічного настрою із собою!

Фікси Подарунок – це картонний рюкзачок (275г) у формі СуперПомогатора з різними смачними фірмовими Фікси Солодощами та набором наклейок з улюбленими персонажами мультсеріалу «Фіксики».

Вартість Новорічного Фікси Подарунка – 100 грн. Зверніть увагу! Фікси Подарунок не входить у вартість вхідного квитка. Подарункові купони можна придбати додатково разом з вхідними квитками у квиткового оператора, які потім необхідно обміняти на подарунок у фойє перед початком або після Шоу.

Перелік подій