24-pay-mark Created with Sketch.

Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART

03.12 - 08.12 Подiй: 2
від 700 грн.
Обрати подію

Про події

Це майстер-клас із малювання стилем FLUID ART у затишній арт-студії.

Ми навчимо малювати картину за 1,5 години, навіть якщо ви раніше ніколи не малювали. На нашому заняття з експрес-курсу навчання малювання картини ви зможете не лише навчитися малювати картину, але й отримаєте задоволення від самої атмосфери та процесу.

Це гарна нагода створити незвичайну картину своїми руками. Процес відрізняється тим, що тут не малюють звичайними пензликами. Жодних конкретних ліній, продуманих елементів. Фарбу тут просто виливають на полотно, вона розтікається, поєднується з іншими відтінками, а тому зображення стає унікальним. Майстер-клас із флюїд-артом можна порівняти з творчою медитацією – у результаті візерунки фарби зроблять неповторну унікальну картину.

Майстер-клас – для тих, хто не вміє малювати, або лише пробує, чи хоче спробувати щось нове та відпочити після роботи.

Якщо ви не митець – це не проблема. Професійний художник допоможе вам створити хорошу картину за 1,5 години власноруч, розкрити ваш творчий потенціал.

У вартість входить:

  • матеріали: Відвідувачу видають все необхідне: акрилові фарби, мольберт, полотно, пензлики. Розмір полотна може бути 30х40. Також видаються фартухи. Із собою нічого приносити не треба.
  • Частування: відвідувача пригостять келихом білого вина. За бажанням замість алкогольних напоїв гостям подадуть чай або каву.

Заняття проводять вакциновані художники.

Перелік подій

МАЙСТЕР КЛАС з малювання картин стилем FLUID ART З ВИНОМ

03 грудня 2022 15:00

Львів, Арт-студія "Простір Мрій"

Перейти до опису
від 700 грн.

МАЙСТЕР КЛАС з малювання картин стилем FLUID ART З ВИНОМ

08 грудня 2022 19:00

Львів, Арт-студія "Простір Мрій"

Перейти до опису
від 700 грн.