FuckUp Nights

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

FuckUp Nights в Україні!

Зустрічайте історії поразок від справжніх переможців!

Секретами успіху ділитися легко. Але перед тим, як досягнути справжнього процвітання, бізнесмен набиває шишки, пізнає втрати і глобальні невдачі. Проте особистість успішного бізнесмена загартовується якраз у низці провалів, які він зміг витримати.

Їм вдалося не опустити руки і перемогти самих себе. Вони зуміли встати, знайти свій шлях. Вони досягли грандіозного успіху після не менше грандіозного провалу. Ну й FuckUp! Адже все одно вони все змогли і тепер обов'язково розкажуть тобі як!

Традиція проводити подібні зустрічі народилася в Мехіко в 2012. FuckUp Nights виявилися корисними і надихаючими для тисяч людей. Тож звичка запрошувати над-успішних директорів, керівників, власників бізнесу, менеджерів і зірок продовжилася в інших містах. Зараз проект FuckUp Nights відомий по всьому світу, а історії, «як виймати колючки, якщо ти впав на кактус» тепер розкажуть і у вашому місті.

FuckUp Nights у липні приймають Київ, Дніпро й Одеса. Слухай історії у короткому варіанті (до 10 хвилин), став запитання та обговорюй розповіді разом з іншими учасниками. Буде 3-4 спікери, багато позитиву і корисної інформації.

Коли не вистачає натхнення або не знаєш, з чого почати і чи варто взагалі починати - відвідай ФакАп Найтс, а там вже вирішиш!

Перелік подій