FUTURISM

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Поринь у ІСТОРІЮ, ЯКА СТАНЕ РЕАЛЬНІСТЮ!

ВАЖЛИВО! При собі мати один заряджений гаджет з доступом до мобільного інтернету (смартфон, планшет). Кількість людей в команді - 6 чоловік.

«FUTURISM» - це наймасштабніша імерсивна постановка в Україні, яка об'єднує шоу, театр і гру. Це збірний образ майбутнього з історією, на яку може вплинути сам учасник. Ми створюємо світ в рамках спеціально обладнаній величезною локації. Це дійство з десятками акторів і сотнею учасників, в якому зникає межа між глядачем і артистом. Вигадані історії переносяться в реальний світ. Ти вже не просто глядач, ти учасник, ти той хто може змінити майбутнє.

Сюжет
Світ поділений на три групи впливу: капіталісти, вчені і антиглобалісти. У всіх них різні погляди на майбутнє, роль і сенс людини в ньому. Поки що ніхто не в силах встановити повний контроль. Але скоро настане подія, яка похитне рівновагу. І тільки одна група напише СВОЄ МАЙБУТНЄ!

Механіка
Ви потрапите на секретну локацію членом однієї з трьох впливових груп майбутнього. І якщо ваша група переможе, то світ буде розвиватися за вашими правилами. Проведіть вечір в образі геніального вченого, впливового капіталіста або бунтаря-антиглобаліста. Ви будете не просто глядачем, а зможете безпосередньо впливати на те, що відбувається навколо вас.

Що вас чекає:
Шоу і Театр - танцювальні та вокальні номери, відео проекції і спецефекти.
Десяткі акторів - ти не дивишся на сцену, а сам на ній стоїш, так як все, що тебе оточує і є сцена.
Ігра - твої дії і рішення впливають на загальний фінал.
Локація - 1500 м² спеціально обладнаній території.
Ваш персонаж - отримаєте доступ до секретного сайту, на якому буде вся необхідна інформація по підготовці.
Бар - в сюжет гри інтегрована зона бару з реальними напоями, де можна розслабитися і перевести дух.

Для максимального занурення рекомендуємо підібрати образ одного з угрупувань відповідно до її дрес кодом і бути готовим до нових знайомств і пригод 🚀

На гру допускаються гості від 16-ти років.
Прі собі важливо мати 1 гаджет з доступом в інтернет.

Перелік подій