Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу».

13.08 - 15.08 Подiй: 3
від 1 грн.
Обрати подію

Про події

Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу»

Про жоден місті на Землі не написано стільки пісень, скільки про Одесу. Одеська пісня - це не просто окремий жанр, це окрема філософія! Це ціла культура, створена розумними, талановитими людьми з винятковим почуттям гумору! Це пісня, яка увібрала в себе колорит Одеської мови, шум Чорноморської хвилі, крики чайок, аромат квітучих акацій і незабутній смак форшмака. В Одеській пісні, як і в житті, є все: радість і смуток, любов і розлука, і звичайно ж, властиве одеситам вміння посміятися над собою ... посміятися так красиво, щоб все їм заздрили!

Ми з гордістю повідомляємо, що з 13 по 15 серпня в Літньому театрі «Морвокзал» відбудеться перший Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу», участь в якому візьмуть як відомі артисти, так і не мають поки широкої популярності, виконавці.

Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу» 2020 триватиме три дні.

13 серпня - Улюблені одеські пісні у виконанні артистів, які подали заявки. Спеціальний гість - Валентин Куба. До зустрічі в 7: 40 вечора!

14 серпня - Великий концерт двох зірок. Гарік Кричевський. Валентин Куба і клезмер - бенд «Мамині діти». До зустрічі в 7: 40 вечора!

15 серпня - Гала - концерт за участю Гаріка Кричевського, Валентина Куби, ФЕЛІКСА Шиндер і ГРОШІ ВПЕРЕД і інших популярних артистів. До зустрічі в 7: 40 вечора!

Перелік подій

Море талантів. Спеціальний гість - Валентин Куба

13 серпня 2020 19:40

Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ

Перейти до опису

Гарік Кричевський і Валентин Куба

14 серпня 2020 19:40

Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ

Перейти до опису
від 390 грн.

Міжнародний фестиваль Одеської пісні «За всю Одесу»

15 серпня 2020 19:40

Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ

Перейти до опису