24-pay-mark Created with Sketch.

Подаруй коханій цвіт. Остап Гавриш

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Подаруй коханій цвіт. Остап Гавриш у Києві! Чекаємо на вас 2020-03-03 в 19:00 на локації Центр Культури і Мистецтв, Київ.
Ви можете придбати квитки на Подаруй коханій цвіт. Остап Гавриш на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПОДАРУЙ КОХАНІЙ ЦВІТ. ОСТАП ГАВРИШ У КИЄВІ ?

1. Нова програма композитора
2. Пісні про кохання лише до свята весни
3. Мелодійна музика
Концертна весняна програма композитора, Народного артиста України ОСТАПА ГАВРИША "Подаруй коханій цвіт". Остап Гавриш, автор відомих пісень таких, як "А липи цвітуть", "Білий цвіт на калині", "Заметіль", "На Україну повернусь", "А яблука падають", "Налий, шинкарочко" та багато інших презентує нову програму кращих пісень та інструментальної музики про кохання. Запрошені виконавці: Філіп ЖМАХЕР (Сербія, володар Гран-прі "Слов'янського базару" у Вітебську)Василь ЗІНКЕВИЧ (Народний артист України, герой України, лауреат Шевченківської премії)Віталій та Світлана БІЛОНОЖКО (Народні артисти України)гурт "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ)Ігор РУДИЙ (саксофон)Сергій ЧАНТУРІЯ (соло-гітара)МаріАнна ГАВРИШ (солістка Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України)балет "Юність" та інші.
Особливим дарунком для жінок й своєю оригінальністю стане показ творчої колекції дизайнера Юлії МАКСИМ'ЮК.Запрошуємо відчути всі неповторні хвилювання і любовний трепет музики, яку саме у ці перші дні весни презентує у своєму концерті композитор-мелодист Остап Гавриш.

Перелік подій