24-pay-mark Created with Sketch.

Гліб Самойлов & The MATRIXX

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Це таки трапиться! До нас мчать найодіозніші, гучні і суперкруті російські рокери з «The MATRIXX»! В Україні мегапопулярний колектив презентує свій останній, вже шостий за рахунком альбом. Фішка концерту - легендарні хіти безсмертної «Агати Крісті». Поспішайте, і не кажіть, що не чули!

Гурту «The MATRIXX», який грає альтернативний синтетичний рок, всього якихось 7 років. Вік дитячий, але батьки - справжні рок-мастодонти! Фронтмен колективу і його незмінний лідер - Гліб Самойлов, вчорашній вокаліст культової «Агати Крісті». Йому під стать й інші учасники - Дмитро Снейк Хакимов (барабани), Костянтин Бекрев (клавіші), Валерій Аркадин (гітара), які грали свого часу в «НАІВі» та «Янг Ганзе».

Днем народження нового дітища музиканти називають 12 березня 2010-го, коли прозвучала перша композиція «The MATRIXX» під страшною назвою «Никто не выжил». Багатомільйонна армія фанатів «Агати Крісті» раділа, адже на альтернативній рок-сцені з'явилось гідне продовження справи їх кумира.

Плодючості новоспеченої групи може позаздрити будь-який колектив. За сім років музиканти змогли записати 5 студійних дисків, 6 синглів, зняти десяток відеокліпів. І ось ми на порозі презентації останньої, шостої платівки. Як стверджує вокаліст гурту, новий проект звучить по-особливому, несподівано і дуже свіжо.

Звичайно ж, не обійдеться без пісень із золотого фонду «Агати Крісті». Хлопці із задоволенням заспівають для вас нестаріючі «Ковер-самолет», «Опиум», «Как на войне», «Пират», «Секрет», «Я поцелую провода» та інші.

Зухвалий, виразний і провокаційний «The MATRIXX» з нетерпінням чекає вас на своєму грандіозному концерті! Замовляйте місця вже зараз і чекайте божевільного драйву!

Перелік подій