Голіаф

Театр
22.12 - 23.12 Подiй: 3

Про події

Чому варто піти на виставу "Голіаф"?

1. Перша в Україні вистава на основі коміксу
2. Незвична форма вистави, де замість сцени - справжній басейн
3. Найкраща альтернатива багаточисленним “ялинкам”, де дорослі зможуть переосмислити відомий міф про Голіафа, а діти зрозуміють, що театр - це не “Old school”

Цієї зими незалежний театр “Мізантроп” спільно з TELEPORT360 презентують прем’єру вистави “ГОЛІАФ”, яка стане першою в Україні постановкою на основі коміксу - графічного роману всесвітньо відомого ілюстратора Тома Голда.

Це буде незвична з точки зору форми вистава: замість сцени - справжній басейн, де протягом всієї дії існуватимуть актори на відстані витягнутої руки від глядача.

Зміст історії публіка розумітиме завдяки спеціальним технологіям, - проекція тексту на воду стане відсилкою до справжнього коміксу, де всі думки і репліки героїв з’являються у вигляді баблів - текстовиx xмаринок.

Таку ідею абсолютно точно оцінять не тільки дорослі прихильники візуальної та аудіальної досконалості, а і справжні поціновувачі коміксів - підлітки та діти.

Вистава стане першою постановкою театру “Мізантроп”, на яку можна і потрібно приходити всією родиною (10+).

Цей інтелектуально-естетський театральний досвід стане крутою альтернативою багаточисленним “ялинкам”, де замість одноманітної мішури та застарілих розважальних прийомів вам і вашим дітям запропонують філософський сценічний атракціон, під час якого дорослі зможуть переосмислити відомий міф про Голіафа, а діти зрозуміють, що театр - це не “Old school”, і що він може бути сучасним і цікавим.

Увага: для захисту від бризок всі глядачі отримають на вході дощовики.

Тривалість вистави – 60 хв.
Вікове обмеження - 10+

Перелік подій

Голіаф

22 грудня 2018 18:00

Teleport360, Київ

Перейти до опису
від 250.00 грн.

Голіаф

23 грудня 2018 16:00

Teleport360, Київ

Перейти до опису
від 250.00 грн.

Голіаф

23 грудня 2018 18:00

Teleport360, Київ

Перейти до опису
від 250.00 грн.