Good morning girls!

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Літо – це маленьке життя. Час, коли хочеться насолоджуватися теплом та ловити кожен промінь сонця. Час, коли день довгий, а вставати зранку – одне задоволення. Ти ніколи не знаєш, як він складеться. Чи буде плідним і позитивним, чи, навпаки, похмурим і непривітним. Однак можеш цьому зарадити - адже багато залежить від того, що і як ти будеш робити вранці. Хочеш, щоб твій день вдався, а ти відчувала себе бадьоро і виглядала на всі сто? Почни свій ранок правильно - присвяти його собі.

FEDORIV Hub розпочинає серію заходів Good morning girls!, які проходитимуть щовівторка о 8:00. Це можливість для тебе та твоїх подруг розпочати ранок цікаво та зарядитися позитивною енергією перед початком робочого дня.

13 зустрічей – 13 можливостей дізнатися щось нове та корисне. 13 спікерів, яким є чим поділитися:
№1 - 05/06/2018 - Маргарита Дем’янчук: Health & Sport
№2 - 12/06/2018 - Яна Анохіна: Бізнес на коробках для обручок
№3 - 19/06/2018 - Вірослава Новосильна. Такий різний PR: напрями, інструменти, ефективність
№4 - 26/06/2018 - Еліна Крупська

...
...
№13 - 28/08/2018

Good morning girls! – це івент для тебе, інвестиція в твій розвиток, здоров’я, кар’єру та стосунки. Це подарунок для твоєї подружки, прояв поваги та турботи про неї. Це захід для молодої і прогресивної мами. Це хороша можливість для хлопця зробити приємно дівчині, дати зрозуміти, що вона йому небайдужа.

Ти можеш гарантувати собі та подругам корисний графік на все літо і придбати абонемент одразу на 13 зустрічей за 1500 грн.

Розклад заходу:
8:00 - знайомимося за чашкою латте;
8:20 - отримуємо заряд натхнення;
9:40 - не прощаємося, а говоримо: «до побачення»;
10:00 - заряджаємо позитивною енергією близьких.

Щоб домовитись про акредитацію, інтерв’ю, статтю чи використання фото, пишіть на сторінку PR-партнера FEDORIV Hub, агенції SLOVA Tech PR.

Пригощає @Lavli_sweets (Instagram). Смачні та корисні органічні десерти без цукру, лактози та глютену.

Щовівторка о 8:00
FEDORIV Hub

Перелік подій