Gospel Jazz

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Самобутній та енергійний госпел-джаз - у спеціальному проекті Marco Concert!

Світла життєстверджувальна духовна християнська музика і соул-ритми - ось що поєднує в собі цей напрямок. Щоб почути жваві твори наживо, відчути їхню потужну силу і пережити нереальні емоції, обов'язково відвідайте концерт у рамках проекту Gospel Jazz!

І пам'ятайте: приходячи на події Marco Concert, ви можете бути впевнені в тому, що концерт неодмінно сподобається і вам захочеться ще не раз побувати на заходах такого формату в столиці. Проект Gospel Jazz дарує зустрічі з музичними шедеврами, що підкорили серця мільйонів. Це легендарні композиції Go Down, Moses, Unchain My Heart та інші твори таких видатних виконавців як Дюк Еллінгтон, Рей Чарльз, Джонні Кеш, Елвіс Преслі, Луї Армстронг, Літл Річард, Ел Грін.

На концертах звучать не тільки оригінальні аранжування хітів госпел-джазу, а й авторські роботи талановитих музикантів. Серед них - улюбленці столичної публіки - квартет Павла Ігнатьєва. Приголомшливий госпел-джаз у сучасній подачі - це враження, які не передати словами!

Дізнатися, які ще події в Києві можуть вас зацікавити, допоможе актуальна афіша. Обирайте захід і поспішайте купити квитки. Душевних вечорів!

Перелік подій