Got to be free, або Маєш бути вільним 12+

21.11 - 21.12 Подiй: 2
Відгуків немає
від 200 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 200 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на рок-мюзикл «Got to Be Free, або Маєш бути вільним»?

1. Цього разу театр пропонує переосмислити важливі історичні події.
2. Постановка допоможе кожному поглянути на те, як змінилося за останні роки українське суспільство.
3. Тут звучить якісна українська музика у виконанні живого оркестру та рок-бенду.

Театр на Подолі представляє рок-мюзикл «Got to Be Free, або Маєш бути вільним». Сильні емоції – забезпечені!

Головне завдання, яке перед собою ставили творці вистави, – переосмислення важливих для країни історичних подій, перетворення їх у художній твір. У результаті вийшов альманах-рефлексія, що складається з новел про події українського «Майдану». Це революція, що поклала початок єднання суспільства, закликала кожного до доленосного вибору.

Кожна історія – внутрішній порив до свободи. Це пошуки майбутнього для цілої нації, що йде проти війни, що відстоює власну гідність.

Живе звучання оркестру та рок-бенду, сучасна хореографія та яскраві спецефекти перетворюють події Майдану в справжнє голлівудське шоу.

У 2018 році постановка стала хедлайнером фестивалю української культури Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival.

Вистава багатомовна.
Автор пісень та продюсер – Володимир Лавренчук.
Режисер – Віталій Малахов.

Чекаємо на вас!

Актори

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії Придбати