24-pay-mark Created with Sketch.

Grandsma’s Smuzі

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Перший європейський тур потужного українського рок-гурту Grandsma’s Smuzі, який своїм звучанням розносить “вогонь по венах” з перших акордів!

Хлопці з нетерпінням чекають зустрічі з своїми прихильниками у Європі, аби подарувати світові легендарні рок-хіти, виконані українською мовою.
Прибуток з перенесеного українського туру Grandma's Smuzi вже віддали на потреби ЗСУ та їхня місія на цьому не зупиняється, адже частину коштів виручених з квитків та мерчу гурту, ми передамо на потреби полку 4308 та в фонд Сергія Притули.

Тому зараз надважливо, щоб наша спільна жага до перемоги не згасала і кожен майданчик на нашому виступі перетворювався в Україну, об'єднану однією метою! Ми обіцяємо на концертах заварити з вами смузі, яке обовязково стане бальзамом до душі для всіх українців і кісткою в горлі для кожного окупанта. На вас чекає дійсно унікальне шоу!

Мужній вокал, неперевершене аранжування та глибока лірика! А ще - це можливість почути найкращі світові рок-хіти українською мовою у якісному виконанні. Недарма кожна їхня нова робота стає подією українського YouTube !

До зустрічі на концертах!

Grandma’s Smuzі в Європі:

Перелік подій