24-pay-mark Created with Sketch.

Hans Zimmer Symphony

08.04 Подiй: 1
Відгуків немає
від 340 ₴
від 340 ₴
Обрати подію
Концерт HANS ZIMMER SYMPHONY у Львові відбудеться у Львівському театрі опери та балету.

Чому варто піти на концерт HANS ZIMMER SYMPHONY у Львові?

  1. Чудовий музичний подарунок для всіх кіноманів.
  2. Масштабна концертна програма від BIGSHOW ORCHESTRA, рок-бенду та хору.
  3. Вечір, сповнений дивовижної атмосфери світу кіношедеврів.

Концерт HANS ZIMMER SYMPHONY у Львові

Запрошуємо вас на прем’єру симфонічного шоу саундтреків HANS ZIMMER SYMPHONY! Разом з оркестром BIGSHOW ORCHESTRA, рок-бендом, учасниками хору та кращими солістами ви зануритеся у розмаїтий світ творчості видатного композитора нашого часу Ганса Циммера. Його феномен полягає в тому, що не маючи музичної освіти Циммер досягнув світового успіху ставши найвідомішим творцем саундтреків у світі. Лаконічні та прості композиції завжди гармонійно поєднуються із загальною атмосферою фільму та надають кінострічці неповторності. Приходьте та відчуйте магію музики Циммера на собі! Керівник оркестру – неперевершений диригент Роман Мачишин.

Епічні саундтреки до найвідоміших фільмів сучасності на сцені Львівської опери

У виконанні BIGSHOW ORCHESTRA прозвучить музика до найвідоміших кіношедеврів сучасності: «Інтерстеллар», «Шерлок», «Гладіатор», «Початок», «Дюна», «Король Лев», «Пірати Карибського Моря», «Перл Харбор», «Мадагаскар» та інших. Професійне академічне виконання у поєднанні з унікальним візуальним супроводом подарує неймовірні враження. Не пропустіть!

Де купити квитки на концерт HANS ZIMMER SYMPHONY у Львові?

Поспішайте замовити квитки, обравши кращі місця, на сайті Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 20 березня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Дніпро, ПК Шинник від 650 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 20 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! ПК Шинник Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 07 квітня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Черкаси , ПК «Дружба народів» від 550 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 07 квітня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! ПК «Дружба народів» Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 23 березня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Полтава, Палац дозвілля «Листопад» від 750 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 23 березня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Палац дозвілля «Листопад» Придбати Артем Пивоваров 19 квітня 19:00, пт Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 550 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 19 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати