Хаос. Жінки на межі нервового зриву

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Красиві, доглянуті, успішні і самодостатні. Здавалося б, що ще не вистачає сучасним жінкам? Але жіноча логіка - штука складна і зрозуміти жінку іноді нелегко навіть їй самій.

«Хаос. Жінки на межі нервового зриву »- блискуча легка сучасна комедія, яка спробує розкласти по поличках усі нюанси бунтівної жіночої душі. Чи вдасться?

На сцені з дивним розмахом розгорнуться три історії абсолютно різних і в той же час разюче схожих жінок. Шкільна вчителька, журналістка і психотерапевт у виконанні Катерини Кістень, Віталіни Біблів і Анни Кузиною поділяться з вами найпотаємнішими бажаннями.

Як у кожної з нас, причини для неврозів знайдуться, варто їх тільки гарненько пошукати: ревнощі, руйнується шлюб, некеровані діти, недолугий бос. Список можна продовжувати нескінченно. Але нам, глядачам, цікаві не причини, а то, як героїні впораються зі своїми проблемами.

«Хаос» - це захоплююча суміш трагедії людських відносин, життєвого фарсу і заразливою комедії. Ви отримаєте найнесподіваніші відповіді на питання, які хвилюють кожну жінку. Вистава цілком заслужив своє жартівливе звання практичного посібника «Що робити жінці на межі зриву», адже з цим завданням він справляється на відмінно!

Перелік подій