24-pay-mark Created with Sketch.

Харе Крішна - Мантра, Рух і Свамі

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Запрошуємо поціновувачів фільмів про реальні події на неймовірно цікавий показ у "Кінопанораму". Вам буде представлено картину під назвою "Харе Крішна - Мантра, Рух і Свамі, котрий почав усе це".

Отже. 1965 рік ознаменувався масовими заворушеннями в США. У той же час в Нью-Йорк з Індії прибуває Прабхупада, невибагливий 70-річний Свамі. Він говорить з молоддю про те, що мало політичних або соціальних революцій - насправді потрібна масова революція свідомості. Його концепція захоплює розуми багатьох, серед них і музиканта Джорджа Харрісона. Незабаром рух Прабхупади набирає обертів, а його послідовники (кришнаїти), які виконують танці і пісні на вулиці, стають впізнаваними.

Але не у всіх надмірне завзяття молодих людей викликає ентузіазм. Чим більше стає послідовників руху Прабхупади, тим більше і тих, хто вважає це небезпечною сектою. І хто ж все-таки має рацію в цій суперечці?

На вас чекає правдива оповідь про бурхливі дискусії революціонера. Творці фільму покажуть архівні відеозаписи про Прабхупада, а також інтерв'ю з його першими послідовниками. Картина перенесе вас за лаштунки руху.

Перелік подій