Harry Potter: концерт-історія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт-історію "Гаррі Поттер" від LUMOS Orchestra?

1. Це подія, що занурить вас у магічний світ книг та фільмів про "хлопчика, що вижив".
2. Почути у виконанні оркестру музику відомих метрів саундтреків: Джона Вільямса, Александра Деспла, Патріка Дойла та інших, що працювали над створенням музичного оформлення усіх восьми фільмів "Гаррі Поттер".
3. Змінити та розширити звичні уявлення про концерти, а також стати частиною історії магічного світу.

LUMOS Orchestra (ex-Cantabile Orchestra) – давно відомий в Україні колектив, що спеціалізується на виконанні саундтреків.

Оркестр концертує з 2010 року та має в репертуарі величезну добірку музики із кіно, серіалів, анімації та комп'ютерних ігор. Проекти колективу вирізняються з-поміж інших детальною проробкою матеріалу, незвичною візуальною стилістикою оркестру, івент-інноваціями, а також можливостю кожного слухача особисто долучитись до створення дійства.

Концерт-історія "Гаррі Поттер" – один із масштабних тематичних проектів колективу, що вже презентувався в Києві та з нетерпінням давно очікувався львівською публікою. 29 квітня у Театрі ім. Лесі Українки LUMOS Orchestra полонить слухачів магічним звучанням відомої музики з усіх восьми фільмів про Гаррі Поттера, обрамленої відеосупроводом та геніальною історією пера Джоан Роулінг. Історією із тих, що не просто стають популярними, а торкаються серця кожного та манливо запрошують повертатись до них знову і знову.

Отож, купуйте квиток на Гоґвортс-експрес та вирушайте до магічного світу разом із L.viv U.nique and M.agical O.rchestra of S.oundtracks (LUMOS).

Перелік подій