24-pay-mark Created with Sketch.

Концерт-історія Гаррі Поттер від LUMOS Orchestra

від 0 грн.
Обрати подію

Про події


Чому варто піти на концерт-історію «Гаррі Поттер» у Львові?

  1. Грандіозний подарунок для шанувальників поттеріани.
  2. Магічна програма від чарівників LUMOS Orchestra та Галицького камерного хору «Євшан».
  3. Розкішний концерт, що подарує найяскравіші спогади.

Унікальний концерт-історія «Гаррі Поттер» у Львові

5 грудня у Львівському театрі опери та балету відбудеться масштабний концерт-історія «Гаррі Поттер»! Грандіозна програма у виконанні майстрів найвищого класу підкорить сучасними спецефектами, оновленими декораціями та урочистою атмосферою. Музиканти оркестру та учасники хору створять перед вами цілісну картину, що вразить своїми музичними барвами.
Поспішайте замовити квитки!

Захоплива програма для всіх шанувальників гоґвортського чарівника: на сцені Львівсьої опери – концерт-історія «Гаррі Поттер» у виконанні LUMOS Orchestra та Галицького камерного хору «Євшан»

Карколомна подорож до світу магії Гаррі Поттера стане можливою завдяки чарівникам сучасності – двох українських колективів, чия майстерність – поза межами уяви! На сцені – музиканти симфонічного оркестру LUMOS Orchestra та учасники молодіжного хору «Євшан».
LUMOS Orchestra покажуть вам, як у руках справжніх віртуозів можуть оживати інструменти, створюючи овіяну магією атмосферу. Ви, напевно, чули про такі програми як «Зоряні Війни», «Доктор Хто», «Володар Перснів». Саме LUMOS Orchestra брав у них участь. А у власному доробку музикантів сьогодні – близько 700 епічних саундтреків.
На концертах хору «Євшан» – завжди відчуття свята. Свою позитивною енергетикою вокалісти ділилися із публікою Європи, Канади, США. Майстерність хору варта вашого щирого захоплення!
Ефектним доповненням до концерту стане спеціально створений відеоряд.
Світ магії готовий відкритися кожному. Приходьте!

Де купити квитки на концерт-історію «Гаррі Поттер» у Львові?

Замовляйте квитки на концерт-історію «Гаррі Поттер» у Львові онлайн на сайті Concert.ua.

Перелік подій