24-pay-mark Created with Sketch.

Хелловін у цирку

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

«Halloween у цирку»

Таємниче свято Halloween з кожним днем все наближається. Прийшов час визначитися куди піти цьогоріч на святкування наймістичнішої події року. Поки ви готуєте тематичні костюми та вигадуєте креативні образи, Національний цирк України вже підготував програму «Halloween у цирку», яка зуміє вразити гостей різних поколінь.

Зліт всіх монстрів, відьом, вурдалак та вампірів очікуємо 31 жовтня та 1 листопада 2019 року, початок програми о 20:00, але вже з 19:00 ворота у потойбічний світ будуть відкриті.

З порогу наших гостей зустрічатимуть примари та містичні істоти. Інтер’єр цирку продуманий таким чином, що буквально кожний куточок перетвориться на яскраву хелловінську фотозону, де всі бажаючі зможуть зробити яскраві та пам’ятні знімки абсолютно безкоштовно. А також, наші відвідувачі зможуть прийняти активну участь у конкурсі костюмів та отримати у подарунок квитки на циркову програму «Маятник часу».

Навіть якщо свято нечисті Вам не до смаку, безглуздо заперечувати, що Хелловін - це хороший привід зустрітися з друзями та відпочити у родинному колі або з близькими Вам людьми.

Святкувати чи не святкувати Halloween вирішуйте самі, але не втрачайте чудовий привід переглянути хорошу циркову програму та пофантазувати над створенням химерного образу.

Головне після святкування, не забудьте, знову перетворитись на людей!

Перелік подій