24-pay-mark Created with Sketch.

ХХ. сімейна хроніка

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

За мотивами п'єси Ельжбети Хованец.

ХХ - в генетиці - це хромосомні позначення жіночої статі, а слово «хроніка» має, як мінімум, подвійне значення: хроніка - як документ і хронічне захворювання - як медичне визначення.

П'єса, в фрагментарною формі, розкриває історію життя і взаємин чотирьох поколінь жінок однієї сім'ї: прабабусі, бабусі, матері і дочки. Дія відбувається в Кракові (Польща) і охоплює період з 1939 по 2000-ті роки.

Драматичний і анекдот про любов і ненависть, про взаємне притягання і відштовхуванні, про небажання повторювати досвід і долю батьків і про неможливість не повторити цей досвід і цю долю. Розповідь про те, як складно зрозуміти близьку людину і пробачити.

«Ця вистава - занурення в сімейні хроніки кожного з нас, в дитячі спогади (щасливі і не дуже), в смішні і незручні ситуації, так глибоко застрягли в голові, що ні виколупати їх звідти ніяким« позитивним мисленням », настільки ж модним, як і знеособлюють пам'ять роду. Це впізнавання і проживання, і це зіткнення лоб в лоб з собою справжнім - ти такий же, як всі ті, попередні, хто вже були в твоєму роду до тебе. І мова не про фаталізм (розвиток безглуздо, бо все зумовлено), а про усвідомлення і прийняття - щастя розуміти, хто ти і чому, щастя жити і бути продовженням. »

Тривалість: 85 хвилин

Обмеження за віком +15

Хореограф: Діана Костик

Художник по костюмах: Ганна Вишневська

Грим: Аліса Встречінская

Світло / звук: Микита Шумський

Фото: Олег Володимирський

Перелік подій