24-pay-mark Created with Sketch.

Хочу заміж

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Хочу заміж"?

1. Дізнатися, як підштовхнути чоловіка до шлюбу.
2. Відновити в пам'яті твори великого Чехова.
3. Посміятися й поплакати.

Заплющ очі і уяви себе на виставі. Ти майже там!

Не пропускаєте жодної знакової постановки? Тоді ви повинні бути на цьому спектаклі! Ну а тим, хто давненько не бував у стінах Храму Мельпомени, просто наполегливо рекомендуємо таку постановку. Це найкраща можливість відновити свої візити в театрі!

В основі комедії-водевілю «Хочу заміж» - п'єса А. П. Чехова «Пропозиція» та оповідання "Посібник для охочих одружитися". Ролі виконують Аліна Карпенко, Максим Печериця, В'ячеслав Станішевський, Сергій Солопай.

Події вистави розгортаються навколо романтичних стосунків головних героїв - Івана Васильовича Ломова і його сусідки Наталії Степанівни. Що ж їх пов'язує? За задумом і твердим рішення Ломова - узи шлюбу. Чоловік нарешті прийняв важливе рішення і готовий пов'язати своє майбутнє з єдиною і неповторною... чи ні? Питання просте, але з відповіддю доведеться почекати. І таких курйозів і тонкощів в комедії «Хочу заміж» досхочу!

Глядачеві буде цікаво спостерігати за розвитком подій п'єси. Вистава сповнена жартами та гумором. А ліричні пристрасті між персонажами розпалюються на тлі пісень і танців. За участі джазового оркестру Big Yellow Band та Kyiv Jazz Theatre. Вистава йде українською мовою.

Подивившись цей спектакль, багато хто зможе отримати несподівані відповіді на складні життєві питання. Приходьте - подумати і посміятися!

Перелік подій