24-pay-mark Created with Sketch.

Хрумко та чарівна ракета. Космікс

07.12 - 18.12 Подiй: 9
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
Відгуків немає
від 200 грн.
50 хв.
від 200 грн.
Обрати подію

Хрумко та чарівна ракета

У казковій лісовій школі астрономії маленький Хрумко та його друг Куня вивчають космос, а потім на чарівній ракеті відправляються в неймовірну подорож по Сонячній системі. Компанію їм складе добрий робот-провідник. Друзі дізнаються про сонячне затемнення, підлетять до Меркурія, Венери, Марса та його супутників, подолають небезпеку у поясі астероїдів, а потім наблизяться до планет-гігантів і навіть побачать комету.
  • Рік: 2019
  • Тривалість: 32 хв.
  • Вік: 5+
  • Виробництво: Україна

Космікс

Ви коли-небудь замислювалися, як це – бути астронавтом? Після перегляду фільму «Космікс» вам буде абсолютно зрозуміло! Ви дізнаєтеся про космічний політ і підготовку до нього. Ви будете стрибати з центрифуги прямо в космічну ракету. І куди вона вас відправить? До Міжнародної космічної станції! Але не хвилюйтеся, ми не будемо перенавантажувати вас технічними деталями. Навпаки, практика – ось, що важливо! Ви навчитесь спати в космосі, готувати їжу у космічний спосіб, користуватися космічним туалетом і правильно митися. А потім грандіозний фінал – повернення на Землю!
  • Рік: 2018
  • Тривалість: 14 хв.
  • Вік: 5+
  • Виробництво: Чехія-Індія

Схожі події

Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я 09 грудня 14:00, сб Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Київ, Київський планетарій від 200 грн. Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Вже не хочу 09 грудня Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Київський планетарій Придбати Подорож Сонячною системою 07 грудня 15:00, чт Подорож Сонячною системою Київ, Київський планетарій від 200 грн. Подорож Сонячною системою Вже не хочу 07 грудня Подорож Сонячною системою Київський планетарій Придбати Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я 10 грудня 13:00, нд Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Київ, Київський планетарій від 200 грн. Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Вже не хочу 10 грудня Подорож зі світлом. Космічна мандрівка. Сузір`я Київський планетарій Придбати 05 грудня 19:00, вт Одного разу за Великого Вибуху. Бачення Київ, Київський планетарій від 250 грн. Вже не хочу 05 грудня Одного разу за Великого Вибуху. Бачення Київський планетарій Придбати