24-pay-mark Created with Sketch.

IAMX

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

IAMX повертаються в Україну із першим за 5 років концертом

За останнє десятиліття IAMX, гурт Кріса Корнера, став дійсно народними улюбленцями в Україні. Майже кожен тур на підтримку нового реліз не обходився без нас у розкладі.

Свіжий альбом Fault Lines¹, що вийшов у травні цього року, не стане винятком. IAMX їдуть із його презентацією навіть попри повномасштабне російське вторгнення.

1-2 листопада, Львів, !FestRepublic

Від самого початку збройної агресії IAMX виступили на боці України й всіляко підтримували. А скоро IAMX стануть одним з небагатьох іноземних колективів, які не побоялися приїхати і продемонструвати свою підтримку особисто.

Навесні 2022 року IAMX організовували онлайн-зустрічі для українських фанатів, щоб бодай якось відволікти їх від тривоги та стресу, із якими доводиться стикатися кожного дня. Тепер вони реалізують це офлайн у вигляді повноцінного концерту.

Це буде перший виступ гурту в Україні з 2018 року – саме стільки гурт не був у нас. Рештою світу IAMX не їздили з 2019. Два роки пандемії поставили гастрольну діяльність на паузу. За цей період музиканти накопичили достатньо сил і вже повернулися на сцену у своїй найкращій формі.

Fault Lines¹ – класичний у розумінні IAMX альбом. 8 треків, що наповнені холодною, скреготливою електронікою із домішками індастріалу. Таке звучання покликано підкреслити теми, які Корнер досліджує у межах Fault Lines¹.

Соціальна нерівність, людська психологія, фанатизм, маніакальність, жага до самознищення, а також людські вразливість та крихкість. Усе, що так чи інакше перетинається із реальністю, у якій ми живемо зараз.

IAMX у Львові зіграють не тільки свіжі пісні. Ще пролунають як і головні визнані хіти, так і треки-фаворити серед фанатів. Але найголовніше – IAMX везуть своє фірмове шоу, за яке їх полюбила аудиторія. Гра світла, візуальні ефекти, вишукані костюми та маски Кріса Корнера, а також його емоційний перформанс, який може здивувати, шокувати, розчулити, але точно не залишить нікого байдужим.