Ілюзії

23.01 - 18.02 Подiй: 3
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
Відгуків немає
від 350 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 350 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на спектакль Ілюзії?

1. Химерна суміш детектива, любовної драми і комедії
2. П'єса з успіхом йде на європейських сценах
3. Всім, що відбувається на підмостках, рухає любов

Жили-були дві щасливі сімейні пари. Про таких людей кажуть - ідеальна сім'я і заздрять їх нереальному щастя. І ось прийшов час вмирати... І раптом з'ясувалося, що їх неможливо сімейне щастя було лише... ілюзією?

Дотепна і мудра історія про кохання, якої не накажеш і з якої немає можливості боротися. Що рухає людиною: почуття або розум? А якби ви вибирали між давньою дружбою і новою любов'ю, то що б ви вибрали? А якщо це нове кохання - дружина одного? Це все складно, скажете ви ... Але насправді дуже і дуже просто, адже любов все розставить по місцях.

У виставі грають четверо зірок українського театру і кіно - Віталіна Біблів, Олеся Жураковська, Олексій Нагрудний і Дмитро Рибалевський. У їх виконанні ця розповідь перетворюється на феєрверк дотепів і яскраву гірлянду пронизливих монологів про справжні почуття.

Ви ще не бачили «Ілюзії»? Не позбавляйте себе задоволення дізнатися про цей світ трохи більше!

Автор: Іван Вирипаєв
Режисер: Стас Жирков
16+

Актори

Схожі події

В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Кармен 23 січня 18:30, Чт Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 23 січня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль 02 лютого 19:00, Нд Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Вже не хочу 02 лютого Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль Український театр Придбати Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію 24 січня 19:30, Пт Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію Київ, Будинок архітектора від 150 грн. Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію Вже не хочу 24 січня Дивні люди. Перед народженням прочитати інструкцію Будинок архітектора Придбати