24-pay-mark Created with Sketch.

Імперія ангелів

від 0 ₴
Обрати подію

Про події


Театр «Може бути»
«Імперія ангелів»
Трагікомічний політ на 2 дії.
За мотивами роману Б. Вербера.


У всій Європі ім’я Бернарда Вербера на обкладинці книги означає тільки одне – шедевр! «Імперія Ангелів» - одна з найгучніших книг французького письменника.
Театр «Может быть» був не тільки першим в Україні, який поставив виставу за цією книгою, а також створив власну авторську версію «Імперії ангелів» адаптовану для сучасного глядача.
За 12 років існування вистави, її передивлялися по декілька разів мешканці Харкова, Києва, Одеси, Дніпра. Вистава здобула декілька нагород на фестивалі «Курболесія» у Харкові.
Також для багатьох глядачів «Імперія ангелів» стала яскравим приводом переоцінити своє життя, і повірити у майбутнє.


Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати ангелом-охоронцем. У його розпорядженні – дві різнопланові людські душі: одна з них – французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкою, ранимою психікою, інша – українська перекладачка, яку головний герой знав ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них, попереду чекають головні випробування, впоратися з якими складне завдання навіть для ангелів.

Актори: А. Жиляков. Р.Жиров. А. Шпильовий. Ю. Забутна.
Режисер: С. Аксьонов.
Тривалість вистави 2 години 30 хвилин з антрактом.
Вистава йде українською мовою.


У випадку повітряної тривоги вистава призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги вистава буде продовжена.Перелік подій