24-pay-mark Created with Sketch.

Independent Star

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Найяскравіша подія травня - з 20 по 25 травня у Києві відбудуться офіційна церемонія закриття Міжнародного Інтернет Кінофестивалю Independent Star

Сотні цікавих кіноробіт, години переглядів, зірковий склад журі - це новий феномен Кінофестивального мистецтва, який пройде вже в четверте. На ньому будуть представлені фільми, які через соціальні, арт та кіно твори впливають на суспільство.

А поштовхом, до створення Кінофестивалю став Арешт Олега Сенцова, українського кінорежисера, якого незаконно засудили на 25 років...

Вперше захід був відкритий в Іспанії. Кожен раз це завжди нова і цікава суспільно важлива тема, така як дитячий футбол чи гострі моменти людського життя в 68 країнах.

«Цього року на Кінофестиваль було подано понад 600 робіт. З них глядачі в Інтернеті змогли побачити 180 робіт онлайн на сторінці заходу в відкритому доступі.

Місія та тема Четвертого фестивалю нагадати, що ми живемо на одній планеті Земля. Зміна клімату, це те, що впливає на людей та тварин у всьому світі. Екологія мислення, екологія життя, відповідальне ставлення до планети.» - зазначила Олена Яремчук, президент Міжнародного Інтернет Кінофестивалю Independent Star.

Перелік подій