24-pay-mark Created with Sketch.

INSHA DANCE COMPANY. Д.І.М. ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА

від 300.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «INSHA Dance Company «Д.І.М.» Танцювальна вистава» у Києві відбудеться 6 та 30 травня 2024 року в Київській опері (Театр опери і балету для дітей та юнацтва).

Чому варто піти в театр на виставу «INSHA Dance Company «Д.І.М.» Танцювальна вистава» у Києві?

  1. Насолодитися справжнім та чистим мистецтвом танцю від провідних українських молодих виконавців.
  2. Почути ексклюзивний музичний твір для струнного квінтету від геніального композитора-сучасника Української музики та віолончеліста Віктора Рекала.
  3. Відкрити для себе нові сторони сучасного театрального мистецтва.

Спектакль «INSHA Dance Company «Д.І.М.» Танцювальна вистава» у Києві

«Д.І.М.» – вистава створена танцівником, хореографом, суперфіналістом популярного шоу «Танцюють всі! 8 сезон», артистом балету Іллею Мірошніченком, Катериною Кузнецовою на музику Віктора Рекала. За підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Стабілізаційного фонду культури від Goethe-Institut вистава стала унікальною театральною подією початку 2024 року, про яку писали Vogue, The Clauqers, DTF, Harper’s Bazaar. Вистава «Д.І.М.» – це іще й черговий музичний шедевр від Віктора Рекала, створений на межі академічності та урбанізму. Це твір, де все зрозуміло без слів, де немає хибного трактування матеріалу, а сенси залежать лише від кольору вашого настрою.

«Дорога додому починається в той момент, коли ми з нього їдемо…»

«Це історія про дорогу. Про тих, хто вимушено опинився в одному вагоні евакуаційного потягу і, прийнявши нові правила життя, залишився нескореним. Це присвята кожному з нас, кожному, хто пережив біль втрати і тому, що було втрачено. Дім – це процес, шлях, а отже, ми всі на шляху додому... І поки стукіт залізниці невпинно супроводжує цю подорож, дозвольте їм поділитися своїми історіями», – говорять автори вистави. Вистава фокусується на тілесній рефлексії про дім, його фізичне та духовне значення, яке він має для людей, змушених покинути свою землю, а масштабна декорація дозволяє якомога предметніше осягнути весь символізм, яким насичена дія на сцені. Ось лише деякі з відгуків авторитетних оглядачів про постановку:
  • «…Твір характеризується меланхолією, делікатна ненав'язливість якої підтримується пісочно-м'яким світлом, що злегка відтіняє обличчя танцюристів. Блискучий фінал фестивалю SOMMERACADEMIE у Кельні», – Томас Лінден про «Д.І.М.» у статті для німецького видання «Kölnische Rundschau»;
  • «Ілюзія крику сонця, ілюзія тиші вітру, ілюзія легального перебування, права любити і жити, – написав талановитий поет, музикант та композитор Віктор Рекало, чию музику до балету можна назвати однією із дійових осіб всієї вистави. Бо саме ця прекрасна і потужна музика, поєднана зі стуком та стогоном коліс, створює той неперевершений емоційний фон, який і змушує співпереживати героям. Це і є сила справжнього мистецтва. Я давно не бачила балету, який би ніс таке величезне емоційне навантаження...», – театральна оглядачка та журналістка Людмила Семенюк.
Сміливо вирушайте на зустріч з новим українським мистецтвом! Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «INSHA Dance Company «Д.І.М.» Танцювальна вистава» у Києві?

Обирайте найкращі місця в залі та одразу замовляйте квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

ТОЙ, ЩО ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ 25 травня 19:00, сб ТОЙ, ЩО ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 150 ₴ ТОЙ, ЩО ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ Вже не хочу 25 травня ТОЙ, ЩО ВІДЧИНЯЄ ДВЕРІ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Олександр Пономарьов та Михайло Хома з Симфонічним оркестром 22 жовтня 20:00, вт Олександр Пономарьов та Михайло Хома з Симфонічним оркестром Львів, Львівський театр опери та балету від 490 ₴ Олександр Пономарьов та Михайло Хома з Симфонічним оркестром Вже не хочу 22 жовтня Олександр Пономарьов та Михайло Хома з Симфонічним оркестром Львівський театр опери та балету Придбати Deep Forest 07 липня 19:00, нд Deep Forest Київ, Bel etage від 990 ₴ Deep Forest Вже не хочу 07 липня Deep Forest Bel etage Придбати Один в Каное 06 липня 18:30, сб Один в Каное Тернопіль , ПК Березіль від 190 ₴ Один в Каное Вже не хочу 06 липня Один в Каное ПК Березіль Придбати