«Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса?

1. Відчути віденську казку разом з оркестром.
2. Зануритись в атмосферу Віденського балу завдяки музиці Штрауса.
3. Подарувати святковий, різдвяний настрій собі та усій родині!

Щорічно оркестр разом з Хобартом Ерлом дарують одеситам різдвяну, віденську казку, виконуючи вальси Штрауса!

Традиційно напередодні Старого Нового року пролунають «Вальси, польки, марші» Йоганна Штрауса - диригента придворних віденських балів, «Короля вальсів».

Протягом 25-років оркестр і головний диригент Хобарт Ерл продовжують дарувати одеситам і гостям міста святковий настрій музикою Штрауса. Маестро Ерл навчався і керував організованим їм Віденським камерним оркестром, що дозволило йому працюючи з одеситами «оживити чарівність музики Штрауса» (газета Sunday Times, Західна Австралія).

Після концертів Національного одеського філармонійного оркестру і Хобарта Ерла віденська газета «Die Presse» писала: «Ерл і його оркестр майже досконало спіткали мову віденського вальсу. Оркестранти уважним чином вивчили партитури і не пропустили жодної тонкощі ... Ерл тонко відтворив елегантні вальсови картини і зумів вишуканої фразировкой створити публіці настрій».

А в 2010 році після гастролей оркестру газета «Геральд трибун» відзначила, що виконання творів Штрауса одеситами і маестро стало кращим в Австрії за останні кілька років.

Саме Йоганн Штраус «підняв» танцювальну музику до симфонічних вершин, що пізніше зробив Гершвін із джазом. І саме у творчості Штрауса віденський вальс знайшов безсмертя.

Перелік подій