24-pay-mark Created with Sketch.

Йоганна (КХАТ)

-
Відгуків немає
від 0 грн.
від 0 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Йоганна»?

1. Насолодитися яскравим східним колоритом.
2. Отримати задоволення від продуманого до дрібниць дійства.
3. Постановка, яка не залишає нікого байдужим.

Ви давно не вірили своїм очам? Саме таке відчуття викликає вистава «Йоганна». Фінал постановки такий, що всім глядачам здається, ніби вони стали свідками надприродних явищ на сцені.

Але вражає вся вистава в цілому. Причому, людей найрізноманітніших професій, різного віку, національностей, соціальних груп і релігійних приналежностей. «Йоганна» – з одного боку, дуже еротична постановка, а з іншого – вона стосується високих цінностей.

Тонкий гумор, змішаний із пряним ароматом Сходу, веселить і п'янить одночасно. Окремо потрібно сказати про яскраві, майже казкові костюми. Половина з них була придбана в Єрусалимі спеціально для цієї вистави. Але, звичайно, головна складова атмосфери цього чарівного дійства – традиційні обряди й темпераментні танці.

«Йоганна» сприймається буквально на одному диханні! А глядачі йдуть з вистави натхненними та наповненими східною мудрістю, здоровою енергією і позитивним настроєм. До речі, критики одностайно визнають постановку «справжньою перлиною репертуару» театру КХАТ.

Режисери-постановники – Віктор Кошель (Заслужений артист України) і Катаріна Сінчілло.

Чекаємо на вас!

Актори