Ірина Федишин

Про події

Чому варто піти на концерт Ірини Федишин?

1. Нове шоу, українські мелодії в сучасному аранжуванні, масштабні декорації.
2. Видовищні постановки номерів, над якими працюють кращі режисери країни.
3. Це шоу, яке дасть вам заряд позитиву на весь рік.

Зустрічайте Ірину Федишин у своєму місті! Ця чарівна співачка віртуозно поєднує у творчості і традиції українського народу, і динамічну сучасну поп-музику. Виконавиця стрімко завойовує серця своєю щирістю. До того ж, не тільки українських глядачів, а й європейських.

Пісні Ірини Федишин активно крутять по всіх радіостанціях, а концерти збирають повні зали. До речі, артистка – автор більшості композицій, які вона виконує. У чому її секрет? Напевно, українці скучили за змістовними піснями і за щирістю. До того ж, на кожному своєму виступі Ірина Федишин викладається на всі 100%!

Усі її концерти – це феєричні свята, справжні грандіозні шоу з оригінальними костюмами, цікавими танцями, неординарною сценографією, світловим шоу і видовищними постановками. Ірина Федишин на великій сцені вже 13 років. За цей час вона випустила п'ять успішних альбомів. А ще на рахунку співачки тисячі концертів, велика частина яких – виступи із сольною програмою.

Композиції Федишин займають стабільно високі сходинки хіт-парадів. А 2 мільйони українців поставили мелодії співачки замість гудків на мобільний. Мільйони переглядів відеокліпів на каналі YouTube, постійні аншлаги, успішні гастролі в Європі, різні премії...

Ірину Федишин не дарма називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!

Перелік подій