24-pay-mark Created with Sketch.

Jakub Zytecki

08.12 - 10.12 Подiй: 2
від 490 ₴
Обрати подію

Про події

В Україні вперше виступить польский гітарист Якуб Житецький!


З двома концертами в Україну їде польский гітарист Якуб Житецький разом із власним гуртом. Це будуть перші виступи музиканта в нашій країні. 8 грудня - Львів,!FestRepublic, 10 грудня - Київ, Carribean Club.


Корені музики Житецького - прогресивний рок і метал. Довгий час він був у складі польського проггурту Disperse з маленького містечка Переворськ. Але згодом вирішив розпочати сольну кар'єру, яка стала більш вдалою для нього.


Творчість Житецького - напрочуд компактні для прогресивного року, але доволі насичені інструментальні композиції, які укладені у кілька шарів. Їхній настрій жорсткий, різкий, але водночас й мрійливий та ніжний.


Для рок-сцени Польщі підхід Житецького став цікавим і несподіваним явищем. Доволі універсальні мелодії, що зіграні так, ніби їх пропустили через подрібнювач. Безкомпромісний гітарний саунд, що поєднується із синтезаторами і драм машинами.


А також повний і абсолютний контроль Якуба над створенням - від ідеї до мастерингу. Це робить його музику не тільки цікавою для прослуховування, а ще й доволі впевненою у тій візії, яку вона несе.


"Приголомшливі гітарні соло Якуба Житецького звучать як водоспади. Техніка відтягувань і постукувань, із якою він грає буде нагадує японське кото. Ніколи інструментальна гітара не звучала настільки життєствердно, ніж у нього", - писав у своєму рев'ю на виступ Житецького музичний портал Music Radar.


Увесь прибуток з концертів піде у фонд Musicians Defend Ukraine.


Перелік подій