24-pay-mark Created with Sketch.

Кайдашева сім'я

від 120 ₴
Обрати подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «КАЙДАШЕВА СІМ’Я» ?

  1. Яскрава сценічна версія відомого класичного твору.
  2. Майстерне розкриття колоритних образів персонажів.
  3. Привід для важливих роздумів та цінних висновків.

СПЕКТАКЛЬ «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»

«Кайдашева сім’я» – вистава у жанрі соціально-побутової історії за повістю Івана Нечуй-Левицького. Робота є однією з головних «візитівок» театру.

ПРО ПРИЧИНИ ДУХОВНОГО РОЗ’ЄДНАННЯ В РОДИНІ – У ВИСТАВІ ТЮГУ

Постановка «Кайдашева сім’я» принесла колективу театру нагороду Всеукраїнського театрального фестивалю. Це історія життя сім’ї Омелька Кайдаша. Стосунки в родині починають помітно погіршуватися, коли до неї приєднуються новостворені сім’ї синів. Вони вимушені влаштовувати спільний побут, але з часом проживання разом стає нестерпним для всіх. Вистава рекомендована глядачам від 14 років. Чекаємо на вас!

Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.

Схожі події

Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний квадрат: 12 березня 18:30, вт Чорний квадрат: "Медовий місяць" Київ, ATLAS від 450 ₴ Чорний квадрат: Вже не хочу 12 березня Чорний квадрат: "Медовий місяць" ATLAS Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 09 березня 18:00, сб Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок Кіно від 290 ₴ Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 09 березня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок Кіно Придбати