24-pay-mark Created with Sketch.

Як левеня та черепаха пісню співали

від 250 €
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Як Левеня і Черепаха пісню співали»?

  1. Згадати прекрасний мультфільм.
  2. Полюбити добре та сміливе Левеня.
  3. Від душі посміятися і з радістю підспівувати.

«Як Левеня і Черепаха пісню співали» – вистава, яку із задоволенням дивляться і діти до 11 років, і їхні старшенькі брати-сестри, і батьки з бабусями і дідусями.

Ви пам'ятаєте знаменитий мультик про мудру Черепаху і веселе Левеня? Напевно, ви хоча б раз в житті співали: «Я на сонечку лежу, я на сонечко дивлюсь». Виявляється, історія наших улюблених мультгероїв має продовження. До речі, її склав талановитий письменник Сергій Козлов, який також є автором всесвітньо відомого «Їжачка в тумані»!

Театр «Сонечко» вирішив розповісти про неймовірно захопливі пригоди в Африці своїм улюбленим юним глядачам. Приходьте на виставу, щоб дізнатися, як Левеня зустрілось із мрійливим Зайцем, добрим Носорогом і зеленим Крокодилом. Ця історія про те, як пісня здатна допомогти кожному знайти друзів.

  • Постановка розрахована на дітей від 4 до 11 років. Але ми гарантуємо, що вистава принесе задоволення будь-якому глядачеві незалежно від віку.
  • Тривалість – 45 хвилин (без антракту).
  • Зверніть увагу, що у кожного глядача має бути окремий квиток.

Актори

Схожі події

Попелюшка 17 березня 11:00, нд Попелюшка Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 80 ₴ Попелюшка Вже не хочу 17 березня Попелюшка Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ой... Андерсен. Казки 03 березня 12:00, нд Ой... Андерсен. Казки Київ, Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки від 60 ₴ Ой... Андерсен. Казки Вже не хочу 03 березня Ой... Андерсен. Казки Національний академічний драматичний театр ім.Лесі Українки Придбати 17 березня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 130 ₴ Вже не хочу 17 березня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати 10 березня 12:00, нд "Котигорошко проти вікінгів" мюзикл для сімейного перегляду Одеса, Український театр від 100 ₴ Вже не хочу 10 березня "Котигорошко проти вікінгів" мюзикл для сімейного перегляду Український театр Придбати