24-pay-mark Created with Sketch.

Калігула

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Калігула"?

1. «Калігула» - це історія про римського імператора, що увійшов в історію як найжорстокіший і найбожевільніший у своїх вчинках.
2. Вистава-володар гран-прі VIII Міжнародного фестивалю "Класика сьогодні", переможець у номінації "Краща чоловіча роль другого плану" - заслужений артист України Віктор Янчук, "Кращий молодий актор" - Станіслав Лозовський.
3. Вистава відзначена спеціальним дипломом від критиків "Висота" на XVII Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа-2012. Класика Plus» у м. Брест, Білорусія.

"Калігула" - абсурдна трагедія на 2 дії

За чотири роки правління, як свідчить біограф, він впав у «кесареве безумство» і вимагав, щоб йому поклонялись як богові. Калігула був покараний підлеглими. Під час третього замаху трибунів імператора було вбито.

У п’єсі А. Камю Калігула, вражений смертю своєї сестри і коханої Друзілли, повстає проти долі і вирішує встановити у імперії «царство повної свободи». На своєму шляху він не жаліє нікого, відкидаючи усі людські почуття і пробуджуючи в оточуючих страх і ненависть.

Перший варіант п’єси «Калігула» була написаний у 1939 році. Молодий актор аматорського театру при студії «Радіо Алжиру», А. Камю створює її незадовго до початку Другої світової війни і відводить у ній головну роль собі…

Користуючись постаттю Калігули, А.Камю доводить, що неможливо зруйнувати усе, не зруйнувавши себе.

Зрештою, як казав Жозеф де Местр, кожен народ має таких правителів, на яких заслуговує.

Перелік подій