Каллас

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

(Не) біографічна драма «Каллас» в Києві, МКЦ ім. І. Козловського.

ЧОМУ ВАРТО піти на "Каллас" в Києві?

1. Зробити цей вечір по-справжньому незабутнім.
2. Насолодитися чудовою грою найкращих артистів України.
3. Разом з героями пережити всю палітру емоцій.

(Не) біографічна ДРАМА «КАЛЛАС» у КИЄВІ

Ще за життя її ім'я стало легендарним. Нею захоплювалися, її боялися. Однак при всій своїй геніальності та суперечливості вона завжди залишалася жінкою, яка бажає бути коханою і потрібною. Біографія Марії Каллас – це історія трагічної долі великої жінки, яка має унікальнй голос. Усе життя всіма обожнювана співачка намагалася заслужити любов найближчих людей. Мати, чоловік, який був старший на 27 років і любив її лише як оперну співачку, але не як дружини, а згодом і відомий мільйонер, для якого Марія Каллас стала лише тимчасовим захопленням.

У житті Каллас були і злети, і падіння, і щасливий шлюб, і нещасна любов, і божественний талант, і важка хвороба, що позбавила Каллас голосу. Найвідоміша співачка минулого століття, якій аплодували найкращі зали світу, померла в самотності на 53 році життя, так і не ставши щасливою. Її голос справедливо вважається божественним. Але так і не приніс його власниці довгоочікуваної любові та щастя. (Не) біографічна драма «Каллас» – це історія, яка нікого не залишить байдужим.

У ролі Марії Каллас заслужена артистка України Любов Доброноженко. Джованні Менегіні – народний артист України Сергій Бондаренко. Ларрі Келлі – Володимир Одринський. Аристотель Онассіс – Ігор Матейко. Хореограф – Анжела Гречанівський. Художник-постановник – Ірина Давиденко. Режисер-постановник – заслужений артист України Володимир Голосняк.

Не пропустіть чудову драму в ХКЦ ім. І. Козловського.

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА (НЕ) біографічну драму «КАЛЛАС»?

Ви можете вибрати і купити квитки на (Не) біографічну драму «Каллас», онлайн. Переходьте на Concert.ua. Забирайте замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі або оформляйте доставку кур'єром. Поспішайте придбати квитки, так як напередодні події ці способи стають недоступними.

Перелік подій