Різдвяний концерт капели бандуристів

15.01 - 15.01 Подiй: 2

Про події

Чорна п'ятниця!

Тільки 23/11 з 00:00 до 23:59 лови знижки на цю подію: -50% на кожен квиток. Оберіть квитки однієї категорії і знижка застосується автоматично.

Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди — особливо цінне надбання і унікальне явище культурної спадщини українського народу.

Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках нашої України та за її межами. З великим успіхом проходили концерти капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині.

У репертуарі прославленого колективу — українські народні пісні, старовинні канти, думи, твори українських та зарубіжних композиторів.

Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.

Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди має свою жанрову особливість — усі артисти співають та одночасно грають на бандурах.

Перелік подій

Різдвяний концерт капели бандуристів

15 січня 2019 15:00

Київський національний академічний театр оперети, Київ

Перейти до опису
від 90.00 грн.

Різдвяний концерт капели бандуристів

15 січня 2019 19:00

Київський національний академічний театр оперети, Київ

Перейти до опису
від 120.00 грн.