Карлик-Ніс

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Карлик-Ніс

Наш театр знову звертається до світової класики літератури. На цей раз на сцені оживуть образи відомої казки німецького письменника Гауф "Карлик Ніс".

Не сумнівайтеся - вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, магією, магією і фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування і жарти на адресу її непривабливого вигляду, в тому числі довгого носа, на потворного карлика з ще довше і ще огидніше носом. Укладено в чуже тіло, Яків змушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди і рідні, а його батьки - мати, зеленщица на ім'я Ханна, і батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.

Зараз вигнанець, Яків відправляється в подорож. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацької таланту, він виявляється тепер великим майстерним кухарем. Завдяки довгому носі Яків може відчути аромати вишуканих страв і напоїв, приготувати смачні страви, гідні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс виявляється на кухні самого герцога, де він знайомиться з гусака.

Птахи відразу здалася хлопчикові незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чар старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен. Разом діти тікають з палацу герцога і звільняються від чар, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер діти повинні повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. .

Пригода обіцяє бути незабутнім.

Перелік подій