24-pay-mark Created with Sketch.

Кармен - сюїта

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Уже багато років образ Кармен не сходить зі сцен провідних музичних театрів світу, дивує, вражає, хвилює і полонить ..

У новій оригінальній трактуванні від головного балетмейстера Національної оперети України Вадима Прокопенка глядач стане свідком яскравої, цікавої, неймовірно бурхливою і одночасно трагічну історію кохання під назвою «Кармен-сюїта»: «Кожен балетмейстер в своєму житті мріє створити постановку, на яку надихає геніальна музика. А музика Бізе - це стихія, цунамі, неможливо слухати і бути байдужим ... Артисти балету виступлять в цій постановці, в першу чергу, як актори, рухом, пластикою тіла, мімікою і жестами вони розкажуть пристрасну історію кохання, яка розгорілася в Іспанії ».

Головна героїня - це не просто красива жінка, горда, волелюбна і безкомпромісна. Вона - це гімн любові, любові щирої, чуттєвої, пристрасної, вимогливою, любові колосального злету почуттів.

Кармен не лялька, що не гарненька іграшка, не "вулична дівчина». Для неї любов - суть життя. Але ніхто не може зрозуміти і оцінити її тонку душу, приховану за зовнішньою красою.

Палко закоханий в Кармен Хозе. Глибокі почуття змінили грубого, черствого солдата, подарували йому душевні радості, однак для Кармен його обійми незабаром перетворилися в ланцюзі. Захоплений своїм почуттям, Хозе не хоче зрозуміти Кармен. Він любить, скоріше, не Кармен, а свої почуття до неї ...

Можливо, Кармен була щаслива з молодим безстрашним Тореро, проте рок визначає долю головних героїв. Пристрасті розпалюються на арені кориди ...

Глядачів балету-феєрії чекає яскраве видовище: музика, декорації, костюми, світлові і звукові спецефекти цілком і повністю відтворюють дух Іспанії. Ви побуваєте на кориді, відвідайте знамениту таверну Лілас - Пастья, почуєте гру на кастаньєти, побачите оригінальну хореографію багату складними підтримками, прийомами еквілібристики і елементами неперевершеною техніки вистукування ритму носком, п'ятою і стопою - сапатеадо, використаної в іспанському танці фламенко.

Перелік подій