Катерина

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу «Катерина»?

1. Вистава «Катерина» – це велич безсмертного Кобзаря і творчий вплив театру.
2. Опера стала першим українським твором, поставленим за сюжетом поеми Тараса Шевченка.
3. Образи вистави, їх внутрішня багатогранність нікого не залишать байдужими.

В Театрі опери та балету – опера «Катерина». Приєднуйтесь до тисяч шанувальників творчості великого Кобзаря в ці шевченківські дні.

Саме з опери «Катерина» почалося театральне життя робіт Тараса Шевченка. Перша постановка належить Марку Кропивницькому.

До вашої уваги – опера Миколи Аркаса в музичній редакції Гліба Таранова. Особливістю постановки стало те, що Микола Аркас ввів у неї героя, якого не було у Шевченка, – Андрія, який щиро полюбив Катерину. Таке рішення посилило ліричний бік і підкреслило контрастну психологію зображуваних у поемі ситуацій.

«Катерина», будучи першою українською народно-побутовою оперою, вимагала нового підходу драматургів і особливої уваги до рівня артистів: до цього спонукала відсутність розмовних діалогів.

Твір підкорює характерною для української народної пісні мелодійністю і емоційною виразністю. Особливо колоритні хорові сцени. Завдяки таланту і старанням всього колективу театру перед глядачем максимально розкривається неймовірна сила материнської любові, зобразити яку так полум'яно міг тільки Шевченко.

Чекаємо на вас!

Перелік подій