24-pay-mark Created with Sketch.

Кавова кантата

від 350 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Кавова кантата» у Києві?

  1. Яскрава вистава за твором Йоганна Себастьяна Баха.
  2. Незвичайна присвята ароматному напою.
  3. Новий досвід та незабутні враження для глядача.

Спектакль «Кавова кантата» у Києві

«Кавова кантата» – блискуча вистава на музику Йоганна Себастьяна Баха у сценічній редакції заслуженого діяча мистецтв України Богдана Струтинського. Композитор-класик, шалено закоханий у запашний напій, колись створив неповторну кантату. І тепер ви маєте прекрасну нагоду переглянути сучасний музичний спектакль, створений за мотивами «Кавової кантати» Баха.

Боротьба за право… випити кави – на сцені Театру оперети

Головна героїня вистави – юна дівчина, чиєю чи не найбільшою слабкістю є кава. Натомість батьки та інші родичі усіляко намагаються відмовити дівчину від очевидної для них «дурості». Але захоплена міцним ароматом шанувальниця напою і не думає слухати інших. Вона впевнено відстоює своє право на задоволення і описує смак кави у просто неймовірних фарбах. Твір був написаний у період, коли спостерігався справжній бум кави. Цей потяг до напою автор описав у особливому, злегка сатиричному стилі. Та поціновувачів армоксамиту серед нас багато і сьогодні. Тож обов’язково перегляньте чудову виставу, байдужих не буде. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Кавова кантата» у Києві?

Ви можете замовити квитки онлайн на Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
⌚ Тривалість вистав : від 55 хв. ( на малій сцені) до 3 год. 20 хв. ( основна сцена). Дитячі вистави - 45-90 хвилин.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком, або під час події (вистава переривається), відвідувачі мають звільнити приміщення театру, адміністратори направляють глядачів до найближчого укриття ( ст. м. Олімпійська). Якщо повітряна тривога недовготривала (30 хв.), глядачі повертаються до театру, вистава продовжується, якщо довготривала (від 1,5 год) - вистава переноситься.

Схожі події

Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Кармен.TV. Раду Поклітару 13 березня 18:30, ср Кармен.TV. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 290 ₴ Кармен.TV. Раду Поклітару Вже не хочу 13 березня Кармен.TV. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пластична вистава. Косачка 17 березня 18:00, нд Пластична вистава. Косачка Київ, Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) від 250 ₴ Пластична вистава. Косачка Вже не хочу 17 березня Пластична вистава. Косачка Київська опера (Театр опери і балету для дітей та юнацтва) Придбати Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит 01 березня 19:00, пт Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Вже не хочу 01 березня Дивні люди. Що жiнцi добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати